Дерепа комментирует матч Германия-Чехия!

Дерепа комментирует матч Германия-Чехия!

- Добрий вечір, шановні вболівальники - прихильники футболу! Починаємо репортаж про матч заключного туру групового турніру чемпіонату Європи з футболу між збірними командами Німеччини та Чехіі. Цей матч проходитиме у містечку Лісбос (на экране рекламный щит с надписью LISBOA - Лиссабон), на стадіоні ...ееееее... мабуть, Да луші.

Збірній Німеччини сьогодні потрібна лише перемога, отже всі ми розуміємо, що атакувати в першу чергу будуть саме вони. Чехи ж, мабуть, не дуже сподіваються сьогодні здобути очки, тому й їхній тренер Карел Брукер випустив на поле номінально другий склад своєі команди. Німці гратимуть у білій формі, іх ворота сьогодні будуть ліворуч, чехи - червоні, а ворота, відповідно, ліворуч. Гру судитиме Тері Хуг з Норвегіі.

Отже, гра почалась, і відразу ж впадає в око бажання французів...ееее... вірніше німців перемогти. і ось вже перший опасний момент (мяч после дальнего навеса по высокой дуге летит за ворота чехов), Кураний мав замикати цю передачу, але його трошки забракло (метров пять на самом деле). Але погодьтесь, бундестаг був близьким до успіху.

До речі, наш репортаж буде проходити в режимі радіопереклику - разом із звітною грою проходить матч цієї ж групи Д між збірними Голландіі та Латвіі, за яку грає гравець киівського «Динамо» Маріс Верпаковскис. Отже, якщо у паралельній грі виникатиме небезпека - ми це побачимо, завдяки моєму колезі Миколі Рябову.

(В этот момент на поле лежит футболист Чехии, его выносят за поле, оказывают помощь, и он просит у судьи разрешения вернуться в игру).

Ось ми бачимо, що вже на перших хвилинах матчу в складі збірноі Чехіі проводиться  заміна, замість Марека Хайнца на поле виходить (в это время на экране появляется титр с названием стадиона Жозе Альваладе и количеством зрителей 46500) Джозеф Альваладе (!!!). Мабуть це футболіст з португальським корінням, що натуралізували чехи. Він зіграв за збірну Чехіі вже цілих...ееее...зараз подивлюсь (шелест бумаги, естественно не

находит такого футболиста в заявке)...ви знаєте, шановні глядачі, - це його перший матч за чехів. Отже, привітаімо Джозефа з дебютом за свою команду, та ще й у такому відповідальному матчі! Чесно кажучи, я не пригадаю яке амплуа в цього чудового форварда збірноі Чехіі, але, думаю, по ходу зустрічі ми це разом з вами з'ясуємо.

(Пауза 10 секунд).

Увага! Якщо ви футбольний вболівальник, відправте ЕсЕсЕс за номером 10630, спрогнозуйте результат цього матчу та отримайте чудові призи - автомобільний журнал "На всі сто", або путівку на "Формулу-холідей"!

Опасний момент, хтось із німців б’є по воротах Кана, і м'яч у сітці!

Який чудовий удар, це був Красімір Балак! і ось вже бундесвер попереду, поки що мінімально, але це вже повинно буди дзвіночком для розслабленої оборони Чехіі - так грати не можна, бо можна і програти. А, якщо почнуть грати краще, то можуть і виграти. Але це вже з розряду науковоі фантастики.

(Во время очередной атаки немцев происходит переключение на параллельный

матч, Ван Нистельрой собирается пробить пенальти).

Ну, я ж казав про дзвіночок! Ось вам і пенальті! Нападник не залишив жодного шансу

воротарю збірноі Чехіі. Отже 2:0 у цьому цікавому матчі. Виграють господарі - збірна Німеччини.

(Картинка снова переключилась на матч Чехия - Германия). І ось вже чехи великими силами пішли в атаку. Німці відчайдушно обороняються і при цьому порушують правила. Дуже небезпечний штрафний удар, а хто ж буде бити у чехів. (К мячу подходит Марек Хайнц). Бачу, що розбігаіться гравець із номером вісімнадцять. Але ж це Марек Хайнц, якого замінили наприкінці матчу. Отже, це мабуть була помилка португальських режисерів - скільки вже в засобах масовоі інформаціі говорилось про їх ляпи! Отже, рахунок скорочується, і збірна бундестагу виграє вже мінімально. Їм треба діяти уважніше, бо так цілком можна й догратися.

А тим часом спонсором нашоі трансляціїі - фірма Союз-Віктан, яка вже вдруге стає спонсором.

(Снова включение из Браги с матча Голландия - Латвия. Показывают второй

гол сборной Голландии).

Ви бачите, поки ми з вами відволеклися на рекламу чехи вже встигли зрівняти рахунок! і в цьому матчі все починаіться з початку. Неправі були скептики, коли казали, що чехи здадуться без бою.

(Пауза около минуты).

Тут мені режисер нашоі трансляціі Микола Рябов підказує, що це було пряме включення із Браги, зі стадіону....еееее....Брага.

Му..ни..ти...си..паль, де голландці вже виграють у збірноі Латвіі з непристойний рахунком 2:0. Дуже прикро, але, здається, що киівський динамівець Маріс Верпаковскис вже не стане цього року чемпіоном Європи.

Але будемо сподіватися, що наступного йому пощастить. От і закінчився перший тайм цього напруженого матчу. (на экране титр со счетом 1:1). Ви знаєте, а виявляіться, що рахунок-то рівний, значить пенальті не був зарахован! Мабуть через положення поза грою у когось із захисників бундес...еееее...тіму. Ну що ж, багато вже сказано про суддівськи помилки в цьому чемпіонаті: то Джі Джі Коліна щось там не зарахує, то Маркус Круг по побачить офсайду, то МільтОн Нільсен вчасно не підніме прапорець...

Отже команди вже в роздягальнях, відпочинемо і ми з вами.

Шановні прихильники футболу, от і починається другий тайм цього безперечно непересічного матчу. Команди вже на полі, і суддя готується дати сигнал про початок гри. Перший тайм пройшов цілком в рівній боротьбі, з великою перевагою підопічних Руді Фьоллера. Отже гра розпочалась. У перерві в обох командах було зроблено заміни. У чехів посилився захист, а у німців вийшов футболіст з російським прізвищем Подольский. Подивимось, як зіграє наш північний сусід. Дуже багато в заявці бундестіму натуралізованих вилупків...пробачте, вихідців із краін різного зарубіжжя. Тут є і поляки, і югослави, і серби з бакланцями, і, звісно, німці.

(Локвенц опасно бьет по воротам немцев).

Ось збірна Чехіі могла вже й вийти вперед, але у німців позаду дуже сильний футболіст - Оллі Кан, він у карколомному сейві відбив цей удар.

А бив...ееее....Братіслав Лохвентс - дуже гарний ветеран збірноі Чехіі. (Локвенц в игровом эпизоде неудачно ставит ногу и получает травму).

Німці дуже грубо зустріли когось з гравців збірноі Чехіі. Чи зможе він продовжити гру. Тренер гостей показує, що мабуть не зможе. Потрібна заміна. Ким може посилити гру Карл Брукер. В його розпорядженні багато хороших виконавців, наприклад Павло Недвед, який є чинним переможцем золотого м'яча. Або Карел Поборский. Або Володимир Шміцер. Кого ж з цих зірок івропейського футболу він випустить догравати цей цікавий матч. А ось ми з вами і не вгадали! Він випускає МілАна Бароша з лондонського Ліверпулю. Дуже цікавий тактичний ход! І головне, що дуже вчасний. Якщо ви вболівальник, ви маєте змогу спробувати вгадати результат матчу. Надішліть ЕсЕмЕс за номером 10630, та вгадайте путівку на всі сто, або автомобіль - формулу Холідей.

Збірна бундестагу посилює тиск на ворота чехів. Гра проходить, я к на шпальтах терезів, то з одного флангу, то з іншого, то з центру. Але захисні побудови чехів вже тріщать. Удар когось з німців, і м'яч потрапляє у стійку воріт, ще один удар, і м'яч знову відбито. Хто ж це був. Зараз подивимось на повторі. А був це воротар збірноі Чехіі!

Неперевершений Олівер Кан, як його ще звуть вболівальники та фахівці - Супер Оллі!

Нагадаю вам, що головним спонсором трансляції Евро-2004 є Союз-Віктан,

який завжди стає нашим головним спонсором вже вдруге.

Ось ми бачимо, що чехи перейшли в масований наступ (Барош один тащит мяч

через все поле, обыгрывает защитника, и забивает гол). І це відразу позначилось на результаті гри - вони вийшли вперед! Чудовий гол, це був....еееее...Так! Це був МілАн Барош, який щойно (16 минут назад) вийшов на поле, замінивши Карела Поборськи (который на самом деле дал ему голевой пас). Дуже вдало і вчасно зробив заміну наставник господарів. Але розслаблятися ще зарано, тому що до кінця гри, чесно кажучи, ще багатенько залишилось, тому треба тепер зосередитися на своіх воротах. Що чехи й зробили всім складом.

(Включение с матча Голландия - Латвия. Повтор гола Макая).

Щось сталося у Голландіі, зараз подивимось. Ми бачимо, що голландці не залишилися в боргу, і зуміли швидко відповісти на гол чехів. Отже хтось сьогодні має перемогти. Думаю, що помаранчеві навряд чи віддадуть свою перевагу, тим більш, до кінця гри лічені хвилини, точніше сказати не можу, бо арбітр скоріш за все десь додав. От і фінальний свисток, який сповіщає про феєричну перемогу збірної Чехії над бундестімом. Таким чином в цій групі вже все ясно, чехи забронювали собі перше місце, а за друге посперечаються німці та голландці, які перемогли команду киянина Маріса Верпаковскіса і тепер чекають результатів інших матчів, які відбудуться трошки згодом.

Отже, вітаю всіх прихильників збірною Чехіі з такою важливою та складною перемогою, а наш репортаж вже закінчено, до нових зустрічей на ваших екранах!

Манчестер - Інтер

- М'яч влучає в стінку воріт

- Джоркаєф Щось розбігався цей французський диригент!

- Якщо я не помиляюсь, помиляється Лі Діксон

- Гравці "Інерціонале"

- Набагато менше бігають насамперед англійські півзахисники, адже вони вже попереду

- Уже знаходячись у падінні, точніше падаючи на. газон.

- Тут він збивав Бенуа Кое не по правилам.

- Рой Кін,. на мій погляд, більш цікавий гравець попереду, ніж: Франческо Колонезе

- Практично однаковий час володіли м'ячем футболісти "Манчестеру" і "Мілану".

- Нікола Вентола був травмований і до того ж ще й лікувався

- Збивають Роберто Баджо - це дуже цікаво.

Франція - Україна

- У стартовому складі під 6-м номером був зазначений Василій Кардаш, але ми пильно подивились наполе і вирішили, що під цим номером грає Андрій Гусин.

- Упав і лежить Робер Пірес. Що, потрібна допомога арбітра?

- Щось зараз підказує Олег Лужний Юрію М... Андрію Гусину. (а зто был Ковалев)

- Це заповітна мрія чемпіонів світу - здобути перемогу у матчі з лідером групи - збірною України!

- Дуже небезпечно діяв Фаб'єн Бартез! Порушення правил не було.

- (Конец первого тайма) Сергій Попов. Уперше називаю це прізвище, адже у стартовому протоколі під 7-м номером значився Сергій Ковальов. То що ми нарешті розібрались зі складом нашої команди?.. Ні, доведеться в перерві ще уточнювати.

- Бачите, як добре відтягнувся Сергій Ребров!

- Дуже одноманітно діють чемпіони світу - усією командою пішли вперед.

- Олегу Лужному не сподобався мя'ч і він вибив його за межі поля.

- Сергій Ковальов, на жаль, не зможе продовжити гру. На заміну вийде Сергій Попов (а он уже на поле с первых минут). Ні, знову НАС ввели в оману - виходить Віталій Косовський

- Після того, як йому надали допомогу, на МАЙДАНЧИКУ знову з'явився Біксант Лізаразю.

- Грамотно, спокійно, впевнено Віталій Косовський віддає м'яч у боротьбу

- Так швидко розгортаються події сьогоднішнього матчу, що інколи не встигаєш охопити поглядом увесь стадіон.

- Ситуація у цій відбірковій групі стає загрозливою для Роже Лемера..

Iншi:

- це була передача пiд пас

- я гадаю, що якби м'яч влучив у штангу, то був би гол

- при такiй грi все може вирiшити один-єдиний гол (при счете 3:1)

- i ось замiна, але це вже, так би мовити, "тактична замiна", хоча я особисто не розумiю, що значить "тактична замiна"

- цiкаво вiн зупинив м'яч - задньою частиною спини

- ну тут його вже звичайно б'ють по головi... ногами

Наголошую ще раз:

Вельмишановні вболівальники я стараюсь в ході коментування матчу висвітлювати не тільки події на футбольному полі, але й деякі політичні новини і т.п, тому коментар може Вам здаватись нудним. Але де Ви ще в світі знайдете такого коментатора, який скажімо "безкоштовно" висвітлює й інші події в світі.

Мені приємно коментувати будь-який матч, співпрацювати з режисером трансляцій Миколою Рябовим (Шкода, що його немає на Чемпіонаті). Він, як і я завжди вчасно акцентує увагу на основних моментах матчу. Щодо того, щоб мене відсторонити від коментування - то тут на превеликий (Ваш) жаль нічого не вийде. Я - Заслужений Коментатор України, і сам вирішую чи буду коментувати матч чи ні. Вчорашній матч (Англія-Франція) я не коментував, оскільки готуюсь коментувати решту матчів групового турніру ЧЄ.

До зустрічі в ефірі сьогодні о 18.50...

Дивимось на секундомiр. 35 хвилина йде матчу. Рахунок, як i ранiше, нннуль, нннуль!

Дивимось на секундомiр. Йде 38 хвилина матчу. Рахунок, як i ранiше, нннуль, нннуль!

"Металург" Донецьк - "Дніпро"

- В стінці 5 дніпропетровців; це може бути небезпечно.

- Рахунок матчу 3-1. Глядачі вже побачили 3 голи в першому таймі і 2 в другому.

Одна половина поля зелена, а от інша виглядає не кращим чином.

- Ребров. так би мовити, часто має звичку подавати кутовий з лівого кута ігрового поля.

- Каха Каладзе чітко перетнув шлях м'ячу.

- Гус Хіддінк та Кларенс Зеєдорф, хоча обоє, як кажуть, голандці, але спільної мови у складі "Реалу" знайти не змогли

- У карколомному стрибку Бодо Ілгнер рятує цього разу вже ворота мадридського "Реала".

- Цього разу без порушення правил Олег Лужний виносить за межі поля Роберто Карлоса.

- У іспанському чемпіонаті "Реал" на багато очок. відстає: від свого постійного суперника... ледь не ворога -"Барселони".

- Іспанські журналісти звичайно знали Реброва, і Шевченка, але просили показати нас саме їх.

- Не важко сказати, чи було положення поза грою, але боковий арбітр це зафіксував

-Роберто Карлос перейшов до складу Реалу, а Каха Каладзе відправив м'яч за бокову лінію

- Такий сильний удар був у Роберто Карлоса, що від рук Олександра Шовковського кияни вибивають м'яч за межі поля.

- Непогана передача Віталія Косовського прямо в руки Бодо Ілгнера.

- Небезпечно зараз біля ворот Олександра Шовковського втомилися наші хлопці.

- Невдоволення на трибунах зараз зайве.

- Я впевненний, що якщо в по поліції це ще можна якось пояснити, то у людських вимірах повинна переважати честь і совість

- Флеш-інтерв'ю - це блискавичне інтерв'ю тривалістю 90 секунд. Надіюсь, Сергій Ребров прийде на нього.

Подготовил: Юрий Коротун.

Новости от сайта Харьков Спортивный в RSS-формате. Подписывайтесь на наш канал http://www.kharkov-sport.com/rss/

14.04 22:49    Разное

Читайте такжеАрхив новостей


Поиск