Успішний виступ харків'ян на домашньому юніорському чемпіонаті України з шорт-треку

Успішний виступ харків\'ян на домашньому юніорському чемпіонаті України з шорт-треку

В спортивному комплексі «Салтівський льод» відбулися змагання чемпіонату України серед юнаків з шорт-треку. В них брали участь юні спортсмени із Харкова, Києва та інших регіонів, де розвивається цей вид спорту.

Господарі турніру виступили успішно, завоювавши загалом 5 золотих, 3 срібні та 4 бронзові медалі. Героями чемпіонату стали харків'янин Данило Бергін, який двічі піднімався на верхній щабель п'єдесталу пошани на дистанціях 1000 та 1500 метрів та киянка Єлизавета Сідьорко, яка також завоювала дві золоті медалі. А ось харківська спортсменка Світлана Репецька зібрала весь нагород на трьох дистанціях.

2. Єлизавета Сідьорко (Київ)

За підсумками чемпіонату харків'яни Данило Бергін, Ростислав Леонтенко, Богдан Мошенський, Світлана Репецька та Мирослава Селюкова відібралися на чемпіонат світу серед юніорів. Крім того, Данило Бергін та Ростислав Леонтенко вибороли ліцензії на Європейський Олімпійський Фестиваль.

28.01 22:47    Різне